Team lists for Saturday, 28 October 2006

MORNING GRADE MEN

Premier
v East Christchurch Shirley
Hagley 1
11.00am


  • A Johnstone (c)
  • B Langrope
  • S Cunis
  • A Bruce
  • L Piper
  • R Hooper
  • N Cross
  • B Smith
  • M Davidson
  • C Harris
  • D Bermingham

  • 2nd Grade
    v East Christchurch Shirley
    Burwood 1
    11.00am


  • A Cuttriss (c)
  • D Marsh
  • J Tratt
  • D Johnston
  • B Fair
  • J Danby
  • K Smythe
  • A Iyer
  • J Collins
  • C Linton
  • M Child

  • 3rd Grade
    v Sydenham Predators
    Sydenham 2
    11.00am


  • D Pettet (c)
  • J Redfern
  • K Williams
  • B Rich
  • J Hanson
  • D Guthrie
  • M Grenfell
  • K Truesdale
  • B Hackett
  • S Bermingham
  • J Kilgour
  •    

    AFTERNOON GRADE MEN

    Senior B
    v Heathcote
    Hillsborough 1
    12.30pm


  • N Tikao (c)
  • G Lucas
  • D Lowe
  • B Holland
  • D Read
  • R Ford
  • M Marr
  • S Mason
  • D McCarthy
  • M Griffin
  • G White

  • 4th Grade
    v Old Boys Collegians SNCC
    Hospital Corner 9
    1.00pm


  • J Alabaster (c)
  • B Cox
  • B Darch
  • C Gibb
  • M Munro
  • M James
  • D Harris
  • J Berryman
  • A Bryant
  • B Young
  • E Winter

  • 5th Grade
    v Old Boys Collegians SGC
    Hospital Corner 7
    1.00pm


  • J Clarkson (c)
  • H Pipe
  • A Higgins
  • P Gallagher
  • D Wilkinson
  • J McKey
  • C McFarlin
  • J Bascand
  • K Pagan
  • P van Hasselt
  • M Wiseman

  • 6th Grade
    v Burnside West University
    Burnside 5 (a)
    1.00pm


  • E Snell (c)
  • P LeLievre
  • N Mehaffy
  • C Duffy
  • D Hutchinson
  • N Gilmore
  • D Kircher
  • J Billings
  • M Clyne
  • D O'Meara
  • R Carrigan

  • President's
    v Sumner Misfits
    Hospital Corner 2
    1.00pm


  • B Slater (c)
  • D Hutton
  • B Clatworthy
  • T Holton
  • T Falloon
  • S Cox
  • J Price
  • M Ogier
  • G Talbot
  • S Sayed
  • M Hampton
  • Note: teams are correct as at Friday, October 27, 2006 and are subject to change. Please contact either Alan Jamieson (morning grade men's convener of selectors) on (03) 359 0110 or 027 659 4425 or Duane Pettet (men's club captain/afternoon grade men's convener of selectors) on (03) 322 8287 or 021 063 7700 if your availability status changes.